NK Split
Rss
Vidi detaljnu tablicu
Vidi malu tablicu
  • Rezultati 1. MAX tv liga

Rezultati 1.HNL 2013./14.

 

1. kolo, 13.07.2013. 

DINAMO - OSIJEK (petak)                                                                                                               3 : 1  
ZADAR - HAJDUK   1 : 5
RIJEKA - ISTRA 1961 (petak)   3 : 0
SPLIT - SLAVEN BELUPO (nedjelja)       2 : 1 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - LOKOMOTIVA               0 : 2 

 

2. kolo, 20.07.2013. 

OSIJEK - LOKOMOTIVA (ponedjeljak)                                                                                               1 : 2  
SLAVEN BELUPO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC  2 : 2
ISTRA 1961 - SPLIT  1 : 1
HAJDUK - RIJEKA (nedjelja)  1 : 1 
DINAMO - ZADAR (petak)   3 : 0 

 

3. kolo, 27.07.2013. 

ZADAR - OSIJEK                                                                                                                            3 : 1  
RIJEKA - DINAMO (nedjelja)  0 : 0
SPLIT - HAJDUK (nedjelja)  0 : 3 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ISTRA 1961 (petak)       0 : 1 
LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO (ponedjeljak)  1 : 0 

 

4. kolo, 03.08.2013.

OSIJEK - SLAVEN BELUPO (petak)                                                                                                 2 : 1  
ISTRA 1961 - LOKOMOTIVA (ponedjeljak)  1 : 2 
HAJDUK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (nedjelja)  2 : 1
DINAMO - SPLIT   1 : 0
ZADAR - RIJEKA (nedjelja)  1 : 2

 

5. kolo, 10.08.2013

RIJEKA - OSIJEK (nedjelja)                                                                                                              5 : 1 
SPLIT - ZADAR (petak)  1 : 3
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO  1 : 1
LOKOMOTIVA - HAJDUK (28.8.)  1 : 3 
SLAVEN BELUPO - ISTRA 1961                                     2 : 2

 

6. kolo, 17.08.2013

OSIJEK - ISTRA 1961 (nedjelja)                                                                                                        1 : 3 
HAJDUK - SLAVEN BELUPO   1 : 0
DINAMO - LOKOMOTIVA (petak)   2 : 1 
ZADAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (nedjelja)  1 : 1 
RIJEKA - SPLIT   1 : 1

 

7.kolo, 24.08.2013.

SPLIT - OSIJEK (nedjelja)                                                                                                                4 : 0 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RIJEKA (nedjelja)  0 : 2 
LOKOMOTIVA - ZADAR (petak)  2 : 0
SLAVEN BELUPO - DINAMO   1 : 3 
ISTRA 1961 - HAJDUK  1 : 0 

 

8. kolo, 31.08.2013.

OSIJEK - HAJDUK                                                                                                                          1 : 0 
DINAMO - ISTRA 1961   3 : 1 
ZADAR - SLAVEN BELUPO   0 : 2 
RIJEKA - LOKOMOTIVA (ponedjeljak)  1 : 1
SPLIT - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (petak)   1 : 0 


9. kolo, 14.09.2013.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - OSIJEK (petak)                                                                                   1 : 0 
LOKOMOTIVA - SPLIT (nedjelja)                                           1 : 1 
SLAVEN BELUPO - RIJEKA (nedjelja)  0 : 1 
ISTRA 1961 - ZADAR   0 : 1 
HAJDUK - DINAMO  2 : 0 

 

10. kolo, 21.09.2013.

OSIJEK - DINAMO (nedjelja)                                                                                                              0 : 1 
HAJDUK - ZADAR    1 : 0 
ISTRA 1961 - RIJEKA (nedjelja)  2 : 3 
SLAVEN BELUPO - SPLIT   1 : 2 
LOKOMOTIVA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (petak)  2 : 1 

 

11. kolo, 28.09.2013.

LOKOMOTIVA - OSIJEK                                                                                                                    5 : 0 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SLAVEN BELUPO   0 : 0 
SPLIT - ISTRA 1961 (nedjelja)  0 : 1 
RIJEKA - HAJDUK   1 : 1 
ZADAR - DINAMO (nedjelja)  0 : 0 

 

12. kolo, 05.10.2013. 

OSIJEK - ZADAR                                                                                                                               0 : 0 
DINAMO - RIJEKA (nedjelja)  1 : 0 
HAJDUK - SPLIT   0 : 0 
ISTRA 1961 - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (nedjelja)  2 : 1 
SLAVEN BELUPO - LOKOMOTIVA (petak)   3 : 2 

 

13. kolo, 19.10.2013.

SLAVEN BELUPO - OSIJEK (nedjelja)                                                                                                 2 : 0 
LOKOMOTIVA - ISTRA 1961 (petak)    2 : 1 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK (nedjelja)  1 : 2 
SPLIT - DINAMO   1 : 0 
RIJEKA - ZADAR   3 : 0

 

14. kolo, 26.10.2013.

OSIJEK - RIJEKA (nedjelja)                                                                                                                 1 : 3 
ZADAR - SPLIT  0 : 1 
DINAMO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (nedjelja)  4 : 1
HAJDUK - LOKOMOTIVA   3 : 1 
ISTRA 1961 - SLAVEN BELUPO (petak)  1 : 1 

 

15. kolo, 2.11.2013.

ISTRA 1961 - OSIJEK                                                                                                                         1 : 1 
SLAVEN BELUPO - HAJDUK (nedjelja)  3 : 3 
LOKOMOTIVA - DINAMO   0 : 3 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR (ponedjeljak)   0 : 2 
SPLIT - RIJEKA (nedjelja)   1 : 0 

 

16. kolo, 9.11.2013.

OSIJEK - SPLIT                                                                                                                                 0 : 0 
RIJEKA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC  2 : 0 
ZADAR - LOKOMOTIVA (petak)   0 : 2 
DINAMO - SLAVEN BELUPO (nedjelja)   1 : 0 
HAJDUK - ISTRA 1961   2 : 0 

 

17. kolo, 23.11.2013.

HAJDUK - OSIJEK (nedjelja)                                                                                                              1 : 1 
ISTRA 1961 - DINAMO   1 : 3 
SLAVEN BELUPO - ZADAR (petak)  1 : 1 
LOKOMOTIVA - RIJEKA   0 : 2 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SPLIT (nedjelja)   2 : 2 

 

18. kolo, 30.11.2013. 

OSIJEK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (petak)                                                                                    1 : 1 
SPLIT - LOKOMOTIVA   3 : 0 
RIJEKA - SLAVEN BELUPO (nedjelja)   2 : 2 
ZADAR - ISTRA 1961  0 : 4 
DINAMO - HAJDUK (nedjelja)   2 : 2 

 

19. kolo, 7.12.2013.

DINAMO - OSIJEK (nedjelja)                                                                                                              4 : 1 
ZADAR - HAJDUK (ponedjeljak)  1 : 1 
RIJEKA - ISTRA 1961 (nedjelja)  3 : 3 
SPLIT - SLAVEN BELUPO   0 : 0 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - LOKOMOTIVA   1 : 3 

 

20. kolo, 14.12.2013.

OSIJEK - LOKOMOTIVA                                                                                                                    1 : 1 
SLAVEN BELUPO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (petak)  1 : 1 
ISTRA 1961 - SPLIT   2 : 0 
HAJDUK - RIJEKA (nedjelja)  2 : 2 
DINAMO - ZADAR (nedjelja)   3 : 1 

 

21. kolo, 08.02.2014.

ZADAR - OSIJEK                                                                                                                                3 : 1 
RIJEKA - DINAMO (odgođeno)  2 : 2 
SPLIT - HAJDUK   1 : 2 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ISTRA 1961 (nedjelja)  1 : 2 
LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO (petak)   2 : 1 

 

22. kolo, 15.02.2014.

OSIJEK - SLAVEN BELUPO (nedjelja)                                                                                                  4 : 1 
ISTRA 1961 - LOKOMOTIVA   2 : 4 
HAJDUK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC   2 : 1 
DINAMO - SPLIT   2 : 1 
ZADAR - RIJEKA (nedjelja)   1 : 0 

 

23. kolo, 22.02.2014. 

RIJEKA - OSIJEK (nedjelja)                                                                                                                    1 : 0 
SPLIT - ZADAR (nedjelja)   3 : 1 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO (petak)  0 : 1 
LOKOMOTIVA - HAJDUK   0 : 2 
SLAVEN BELUPO - ISTRA 1961   0 : 2 

 

24. kolo, 01.03.2014.

OSIJEK - ISTRA 1961                                                                                                                            0 : 1 
HAJDUK - SLAVEN BELUPO (nedjelja)   3 : 0 
DINAMO - LOKOMOTIVA (nedjelja)   2 : 1 
ZADAR - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (petak)   0 : 4 
RIJEKA - SPLIT   4 : 1 

 

25. kolo, 08.03.2014.

SPLIT - OSIJEK                                                                                                                                      1 : 0 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RIJEKA (petak)   0 : 2 
LOKOMOTIVA - ZADAR (nedjelja)  1 : 3 
SLAVEN BELUPO - DINAMO   1 : 6 
ISTRA 1961 - HAJDUK (nedjelja)   1 : 1 

 

26. kolo, 15.03.2014.

OSIJEK - HAJDUK (nedjelja)                                                                                                                    1 : 1
DINAMO - ISTRA 1961 (nedjelja)  6 : 0
ZADAR - SLAVEN BELUPO  2 : 1
RIJEKA - LOKOMOTIVA  3 : 2
SPLIT - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (petak)  2 : 1 

 

27. kolo, 22.03.2014.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - OSIJEK (nedjelja)                                                                                        2 : 0
LOKOMOTIVA - SPLIT (petak)  0 : 0 
SLAVEN BELUPO - RIJEKA (nedjelja)  0 : 3
ISTRA 1961 - ZADAR  0 : 2
HAJDUK - DINAMO  0 : 2 

 

28. kolo, 29.03.2014. 

OSIJEK - DINAMO (nedjelja)                                                                                                                     3 : 2 
HAJDUK - ZADAR (petak)   3 : 1 
ISTRA 1961 - RIJEKA (nedjelja)   0 : 1 
SLAVEN BELUPO - SPLIT (ponedjeljak)   1 : 2 
LOKOMOTIVA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC   2 : 1

 

29. kolo, 05.04.2014.

LOKOMOTIVA - OSIJEK (petak)                                                                                                                1 : 2 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SLAVEN BELUPO   3 : 3 
SPLIT - ISTRA 1961 (nedjelja)   2 : 0 
RIJEKA - HAJDUK (nedjelja)   4 : 1 
ZADAR - DINAMO   1 : 2

 

30. kolo, 12.04.2014.

OSIJEK - ZADAR                                                                                                                                     4 : 0 
DINAMO - RIJEKA   4 : 0 
HAJDUK - SPLIT (nedjelja)   1 : 0 
ISTRA 1961 - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (nedjelja)  1 : 2 
SLAVEN BELUPO - LOKOMOTIVA (petak)  2 : 1 

 

31. kolo, 16.04.2014. 

SLAVEN BELUPO - OSIJEK (utorak)                                                                                                         2 : 1 
LOKOMOTIVA - ISTRA 1961   3 : 2 
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK   4 : 1 
SPLIT - DINAMO   0 : 3 
RIJEKA - ZADAR (utorak)  3 : 0 

 

32. kolo, 19.04.2014. 

OSIJEK - RIJEKA                                                                                                                                      - : - 
ZADAR - SPLIT   - : - 
DINAMO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC (utorak)  - : - 
HAJDUK - LOKOMOTIVA (ponedjeljak)   - : - 
ISTRA 1961 - SLAVEN BELUPO (ponedjeljak)   - : - 

Tablica 1. HNL

     
Poz. Klub Ut. Bod.
1. Dinamo 31 74
2. Rijeka 31 63
3. Hajduk 31 58
4. Split 31 47
5. Lokomotiva 31 46
6. Istra 1961 31 36
7. Zadar 31 32
8. Slaven Belupo 31 25
9. Osijek 31 25
10. Hrvatski Dragovoljac 31 23

Prethodna utakmica
Split - Dinamo 0:3
1.HNL, 16.4.2014 19:00

Zadar
Split

Sljedeća
utakmica

Zadar
Split
1.HNL, 19.4.2014 15:00

Izrada: NETMedia

Dizajn: Stjepko Rošin

SkladgradnjaBassler osiguranja
Škare trade d.o.o.Pleso prijevozJako-sportHotel KonzulDalmacijanewsCaparol
Vox Branko d.o.o.Radio Dalmacija